Sveiciens!
Dzīvesstila ceļojumi - tā ir pieredze, iespaidi, atmiņas, emocijas, notikumi, ar kuriem vēlamies dalīties. 10 gadus strādājot ar ārvalstu visiem Latvijā un Baltijas jūras reģionā esam izpētījuši un izzinājuši labāko, ko varam piedāvāt. Tagad vēlamies dalīties ar mūsu iespaidiem, stāstiem un satiktajiem cilvēkiem arī tepat - Latvijā. Dzīvesstila ceļojumi ir Balticvision starts vietējā tūrismā Latvijā.
Šovasar jūlijā un augustā aicinām 10 aizraujošos un vienreizējos ceļojumos. Katru programmu piedāvāsim tikai vienu reizi. Dosimies uz Skrundas muižu, pavadot vakaru ar I. Kalniņa mūziku grupas "Jumis" izpildījumā, dosimies aktīvā izpētes braucienā pa Rauni un baudīsim bērzu sulas, ļausimies garšas baudījumam Vidzemes saimniecībās, mācīsimies veidot keramikas izstrādājumus Preiļos, dosimies jūras piedzīvojumā Liepājā un izzināsim Sāremā salu un ne tikai.

 

Livonija, "Jaunais komunārs" un Viks - no Zemgales uz Kurzemi

03.07.-04.07.

Divu dienu aizraujošs ceļojums cauri Zemgalei uz Kurzemi. Dosimies uz Dobeles Livonijas pili, apmeklēsim Kroņauces vīna dārzu, iegriezīsimies Lielauces klinģerī, Ēberliņu dravā, Kalnu kultūras namā, dosimies cauri Embūtes senlejai un apmeklēsim Jaunpils pili. 

Vakaru pavadīsim ar I.Kalniņa mūziku grupas "Jumis" izpildījumā, baudot Skrundas muižas viesmīlību un vakariņas restorānā. 

Pilna ceļojumu programma. Pieteikties ceļojumam.

Ceļojuma līgums.

 

Jūras klimats Sāremā salā

12.07.-13.07.

Dosimies uz īsteno Igauniju - Sāremā salā. Apmeklēsim visskaistāko stāvkrastu Igaunijā un iepazīsimies ar Sāremā salas lielākās pilsētas iedzīvotāju dzīvi - uz salas, Baltijas jūrā. Pavadīsim vakaru tradicionālās Sāremā salas dzirnavās.

Nakšņosim četrzvaigžņu viesnīcā Grand Rose & Spa

Pilna ceļojuma programma. Pieteikties ceļojumam.

Ceļojuma līgums. 

 

Sudas purvā, Raunis un Birzī! - dabas piedzīvojums ar piknika elementiem

18.07.-19.07.

Dosimies dabā - purvā, mežā, upē, alā. Vilksim kājās īpašās purva kurpes, lai izpētītu Sudas purvu, baudīsim Līgatnes dabu un vīnus Līgatnes alās, mācīsimies spēlēt bungas un klausīsimies stāstos par Cēsīm. Dosimies uz Rauni un uzzināsim ko var izdarīt ar bērzu sulām.

Vakaru pavadīsim Cēsīs un nakšņosim viesnīcā Cēsis. 

Pilna ceļojumu programma. Pieteikties ceļojumam.

Ceļojuma līgums.

 

Latgalē - starp dabu, keramiku un cilvēkiem

30.07.-31.07.

Dosimies uz zināmi nezināmo Latgali. Izzināsim Varakļānus ar to stāstiem un leģendām, iepazīsim Latgales keramikas tradīcijas un izmēģināsim keramikas tradīcijas paši. Dosimeis ar plostu izbraucienā pa Daugavas lokiem un sajutīsim Latgali!

Vakaru pavadīsim Sventes muižā, kur nakšņosim un klausīsimies Latgales stāstus. 

Pilna ceļojumu programma. Pieteikties ceļojumam.

Ceļojuma līgums.